ROZRUSZNIK CS86R

Numer katalogowy: CS 86 R

  • Brak
  • Dostawa: od 15,00 zł
  • Dostępne: Ełk: Brak | Olsztyn: Brak | Suwałki: Brak
  • VA: 12V
264,00 zł / szt. 214,63 zł + 23% VAT

Opis




MARKI i MODELE :

FORD Sierra 1.6 08.82 - 10.84
FORD Sierra 1.6 08.82 - 12.86
FORD Sierra 2.0 08.82 - 10.84
FORD Taunus 1.6 01.74 - 05.79
FORD Taunus 1.6 07.79 - 07.82
FORD Taunus 1.6 05.75 - 05.82
FORD Taunus 2.0 07.79 - 07.82
FORD Transit 1.6 11.85 - 08.86
FORD Transit 2.0 11.77 - 10.86
FORD Transit 2.0 04.78 - 12.85
FORD Transit 2.0 01.86 - 08.86
FORD Transit 2.0 11.85 - 08.86
FORD Capri 1.6 09.74 - 12.77
FORD Capri 1.6 01.74 - 12.77
FORD Capri 1.6 01.78 - 04.87
FORD Consul 2.0 2000 03.72 - 02.75
FORD Escort 2.0 RS 03.73 - 08.80
FORD Granada 2.0 08.81 - 08.85
FORD Granada 2.0 08.79 - 08.85
FORD Granada 2.0 03.75 - 12.75
FORD P100 1.6 04.82 - 09.87
FORD Scorpio 1.8 04.85 - 09.85
FORD Scorpio 2.0 04.85 - 09.85
FORD Scorpio 2.0i 04.85 - 09.85

ROZRUSZNIK CS86R - PARAMETRY TECHNICZNE : 12V

ORYGINAL :

BOSCH 0001208049
BOSCH 0001311038
BOSCH 0001311048
BOSCH 0001311113
BOSCH 0001311149
BOSCH 0986010710
BOSCH 0986010711
BOSCH 0986010718
CARGO 110870
DELCO REMY DRS0710
FORD 1438561
FORD 5003639
FORD 5023607
FORD 71BB-11000BA
FORD 74EB-11000AA
FORD 76BB-11000AA
FORD 76BB-11000AD
FORD 85GB-11000EA
FORD D1RY-11002A
FORD D4RY-11002A
FORD R76BB-11000AA
LESTER 16405
LUCAS LRS110
LUCAS LRS168
MARELLI 943251413
NIERMANN 01311038
VALEO 433289
WAI 2-1429-BO


ZAMIENNIK DLA :

Cechy

Cechy produktu
Dostępne: Ełk: Brak | Olsztyn: Brak | Suwałki: Brak
VA: 12V

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy