ROZRUSZNIK CS327R

Indeks katalogowy: CS 327 R

  • Końcówka asortymentu
  • Dostawa: od 15,00 zł
  • Dostępne: Ełk: Jest | Olsztyn: Brak | Suwałki: Jest
  • VA: 12V
270,00 zł / szt. 219,51 zł + 23% VAT

Opis




MARKI i MODELE :

DAEWOO Korando 2.0 16V 07.96 - 12.00
MERCEDES BENZ 190 2.0 06.85 - 09.88
MERCEDES BENZ 190 2.0 06.85 - 05.90
MERCEDES BENZ 190 E 1.8 04.90 - 08.93
MERCEDES BENZ 190 E 2.0 06.85 - 08.89
MERCEDES BENZ 190 E 2.0 12.86 - 08.93
MERCEDES BENZ 190 E 2.3 09.86 - 08.93
MERCEDES BENZ 190 E 2.3-16 06.85 - 08.88
MERCEDES BENZ 190 E 2.5 Evolution II 05.90 - 08.93
MERCEDES BENZ 190 E 2.5-16 09.88 - 08.93
MERCEDES BENZ 190 E 2.5-16 03.89 - 08.93
MERCEDES BENZ 200 2.0 01.86 - 05.90
MERCEDES BENZ 200 E 2.0 09.88 - 12.89
MERCEDES BENZ 200 E 2.0 09.88 - 08.92
MERCEDES BENZ 200 E 2.0 10.92 - 06.93
MERCEDES BENZ 220 CE 2.2 10.92 - 05.93
MERCEDES BENZ 220 E 2.2 10.92 - 06.93
MERCEDES BENZ 230 CE 2.3 03.87 - 12.92
MERCEDES BENZ 230 E 2.3 09.85 - 06.93
MERCEDES BENZ C 180 1.8 03.93 - 08.93
MERCEDES BENZ C 180 2.0 09.00 - 02.01
MERCEDES BENZ C 200 2.0 Kompressor 09.00 - 02.01
SSANG YONG Korando 3.2 01.99 -
MERCEDES BENZ SLK 200 2.0 Kompressor 03.00 -

ROZRUSZNIK CS327R - PARAMETRY TECHNICZNE : 12V

ORYGINAL :

BOSCH 0001108003
BOSCH 0001108120
BOSCH 0001108124
BOSCH 0001108149
BOSCH 0986013010
BOSCH 0986016380
BOSCH B001111010
BOSCH B001111100
BOSCH B001111143
CARGO 111347
CHRYSLER 4609011
DELCO REMY DRS3010
ISKRA 11.139.307
ISKRA 11.139.458
ISKRA AZE2121
ISKRA AZE2225
ISKRA IS9307
LESTER 17730
LUCAS LRS185
LUCAS LRS655
MARELLI 943251694
MERCEDES BENZ 0031512801
MERCEDES BENZ 0041514601
MERCEDES BENZ 0041516401
MERCEDES BENZ 0041516901
MERCEDES BENZ 0041518101
MERCEDES BENZ A0031512801
MERCEDES BENZ A0041514601
MERCEDES BENZ A0041516401
MERCEDES BENZ A0041518101
NIERMANN 01108003
STILL 158617
UNIPOINT STR-2028
VALEO 432675
VALEO 436003
VALEO D6RA168
VALEO D6RA68
WAI 2-1278-BO
WAI 2-1764-BO


ZAMIENNIK DLA :

Cechy

Cechy produktu
Dostępne: Ełk: Jest | Olsztyn: Brak | Suwałki: Jest
VA: 12V

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy