PLN
EUR
USD

ALTERNATOR CA516R

Indeks katalogowy: CA 516 R

Końcówka asortymentu
 
Realizacja do 2 dni roboczych
 
Dostawa od 0,00 zł
  •  
    Dostępne: Ełk: Jest | Olsztyn: Jest | Suwałki: Jest
  •  
    VA: 70A
.
290,00 zł / szt.
235,77 zł + 23% VAT
szt.
Do koszyka
Końcówka asortymentu
 
Realizacja do 2 dni roboczych
 
Dostawa od 0,00 zł
  •  
    Dostępne: Ełk: Jest | Olsztyn: Jest | Suwałki: Jest
  •  
    VA: 70A
.



MARKI i MODELE :

OPEL Astra F 1.7 Diesel 12.91 - 08.94
OPEL Astra F 1.7 TD 08.94 - 02.98
OPEL Kadett E 1.7 Diesel 08.88 - 09.92
OPEL Kadett E 1.7 Diesel 02.89 - 08.91
OPEL Kadett E 1.7 Diesel Combo 01.89 - 07.94
OPEL Vectra A 1.7 Diesel 10.88 - 08.95

ALTERNATOR CA516R - PARAMETRY TECHNICZNE : 70A

ORYGINAL :

BOSCH 0120488186
BOSCH 0120488187
BOSCH 0120488203
BOSCH 0120489954
BOSCH 0986030933
BOSCH 0986036250
CARGO 111168
DELCO REMY 2472641
DELCO REMY 3472641
DELCO REMY 3493641
DELCO REMY 3493741
DELCO REMY 3493791
DELCO REMY DRA6215
DELCO REMY DRA6250
DELCO REMY DRA6251
ISKRA 11.201.209
ISKRA 11.201.584
ISKRA 11.201.933
ISKRA AAK1177
ISKRA AAK3134
ISKRA AAK4529
ISKRA IA0584
LESTER 12140
LESTER 4857
LUCAS LRA785
LUCAS LRA836
LUCAS LRA968
MAGNETON 443113516241
MAGNETON 9516.716
MARELLI 943356408
MARELLI 943356654
MARELLI 943356657
MARELLI 943356671
MARELLI 943356732
OPEL 1204091
OPEL 1204131
OPEL 1204349
OPEL 90349328
VALEO 436721


ZAMIENNIK DLA :

Cechy produktu

  • Dostępne: Ełk: Jest | Olsztyn: Jest | Suwałki: Jest
  • VA: 70A

Brak produktów

*
*
*
[code]Odśwież