ALTERNATOR CA355R

Numer katalogowy: CA 355 R

  • Końcówka asortymentu
  • Dostawa: od 15,00 zł
  • Dostępne: Ełk: Jest | Olsztyn: Brak | Suwałki: Brak
  • VA: 65A
290,00 zł / szt. 235,77 zł + 23% VAT

Opis




MARKI i MODELE :

ALFA ROMEO Alfa 33 1.8 TD 09.86 - 12.89
ALFA ROMEO Alfa 33 1.8 TD 03.88 - 12.89
ALFA ROMEO Alfa 75 2.0 TD 05.85 - 09.92
ALFA ROMEO Alfa 75 2.4 TD 09.88 - 02.92
FIAT 131 2.0 Diesel 03.78 - 01.84
FIAT 131 2.5 Diesel 03.78 - 02.84
FIAT 131 2.5 Diesel 08.78 - 01.84
FIAT Argenta 2.5 Diesel 2500 06.81 - 11.85
FIAT Argenta 2.5 TD 07.83 - 11.85
FIAT Croma 2.5 Diesel 12.85 - 12.89
FIAT Croma 2.5 TD 12.91 - 08.96
FIAT Croma 2.5 TD 2500 12.85 - 08.89
FIAT Croma 2.5 TD 2500 05.89 - 08.96
AUDI A4 2.4 08.97 - 07.98
FIAT Ducato 1.9 Diesel Panorama 02.87 - 08.90
FIAT Ducato 1.9 TD 03.89 - 03.94
FIAT Ducato 1.9 TD Panorama 03.89 - 03.94
FIAT Ducato 2.4 Diesel 01.82 - 12.85
FIAT Ducato 2.4 Diesel Panorama 07.82 - 12.85
FIAT Ducato 2.4 TD 01.86 - 08.90
FIAT Ducato 2.5 Diesel 01.86 - 03.94
FIAT Ducato 2.5 Diesel 01.82 - 08.90
FIAT Ducato 2.5 Diesel 4x4 03.89 - 08.90
FIAT Ducato 2.5 Diesel Panorama 01.86 - 03.94
FIAT Ducato 2.5 Diesel Panorama 01.87 - 03.94
FIAT Ducato 2.5 TD 07.90 - 03.94
FIAT Ducato 2.5 TD 4x4 07.90 - 03.94
FIAT Ducato 2.5 TD Panorama 08.90 - 03.94
FIAT Ducato 2.5 TD Panorama 01.87 - 08.90
FIAT Ducato 2.5 TD Panorama 4x4 01.91 - 03.94
FIAT Ducato 2.5 TD Panorama 4x4 01.86 - 08.90
Motors 8041 3.9 06.86 -
Motors 8361 8.1 07.86 -
LAMBORGHINI 115 6.0 Diesel Formula 12.89 - 12.99
LAMBORGHINI 135 6.0 Diesel Formula 12.89 - 12.99
LAMBORGHINI 165 6.0 Diesel Racing 05.91 - 12.99
LAMBORGHINI 190 6.0 Diesel Rasing 01.92 - 12.99
LAMBORGHINI 775 F 3.0 Diesel Plus 05.91 - 12.99
LAMBORGHINI Engine 01.87 - 12.99
LAMBORGHINI Engine 09.90 - 12.99
SAME Laser 130 6.2 Diesel 04.83 -
LANCIA Thema 2.5 TD 11.84 - 09.88
LANCIA Thema 2.5 TD 06.88 - 05.92
LANCIA Thema 2.5 TD 05.88 - 07.92
LANCIA Thema 2.5 TDS 06.88 - 05.92
CITROËN C25 1.9 TD 04.92 - 02.94

ALTERNATOR CA355R - PARAMETRY TECHNICZNE : 65A

ORYGINAL :

BOSCH 0120488225
BOSCH 0120488250
BOSCH 0120488251
BOSCH 0120489018
BOSCH 0120489152
BOSCH 0120489153
BOSCH 0120489154
BOSCH 0120489155
BOSCH 0120489212
BOSCH 0120489219
BOSCH 0120489338
BOSCH 0986035630
BOSCH 0986035631
CARGO 111686
DELCO REMY 19025060
DELCO REMY DRA0970
DELCO REMY DRA5630
ELMOT AA125-14V-65A
FIAT 2022614
FIAT 4308517
FIAT 46231726
FIAT 46231758
FIAT 4765726
FIAT 4765931
FIAT 4765932
FIAT 4765933
FIAT 4765934
FIAT 4772668
FIAT 4787668
FIAT 4787671
FIAT 4787672
FIAT 4798489
FIAT 4800503
FIAT 4800504
FIAT 4802729
FIAT 4808506
FIAT 4808510
FIAT 4808511
FIAT 4808517
FIAT 4808518
FIAT 4939558
FIAT 77452410
FIAT 77513411
FIAT 88206014
FIAT 98411971
FIAT 98413841
FIAT 98440042
ISKRA 11.201.328
ISKRA 11.201.329
ISKRA 11.201.330
ISKRA AAK4154
ISKRA AAK4155
ISKRA AAK4156
ISKRA IA0328
ISKRA IA0329
ISKRA IA0330
LESTER 12048
LESTER 12584
LUCAS LRA752
LUCAS LRA929
MAGNETON 9515.070
MAGNETON 9515.080
MARELLI 63305246
MARELLI 63305556
MARELLI 63305566
MARELLI 63305706
MARELLI 63305802
MARELLI 63305822
MARELLI 63305832
MARELLI 63305842
MARELLI 63307556
MARELLI 63307566
MARELLI 63307802
MARELLI 63307822
MARELLI 63307832
MARELLI 63307842
MARELLI 63307862
MARELLI 63320015
MARELLI 63320019
MARELLI 63320049
MARELLI 63321019
MARELLI 63321020
MARELLI 63321021
MARELLI 63321022
MARELLI 63321031
MARELLI 63321032
MARELLI 63321033
MARELLI 63321041
MARELLI 63321099
MARELLI 63321106
MARELLI 63321116
MARELLI 63321117
MARELLI 63321146
MARELLI 63321174
MARELLI 943221020
MARELLI 943320049
MARELLI 943321019
MARELLI 943321020
MARELLI 943321021
MARELLI 943321025
MARELLI 943321042
MARELLI 943321099
MARELLI MAN274
MARELLI MAN375
MARELLI MAR274
MOTOROLA 9AR2951
MOTOROL

ZAMIENNIK DLA :

Cechy

Cechy produktu
Dostępne: Ełk: Jest | Olsztyn: Brak | Suwałki: Brak
VA: 65A

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy