PLN
EUR
USD

ALTERNATOR CA1299R

Indeks katalogowy: CA1299 R

Na zamówienie
 
Realizacja do 2 dni roboczych
 
Dostawa od 0,00 zł
  •  
    Dostępne: Ełk: Brak | Olsztyn: Brak | Suwałki: Brak
  •  
    VA: 115A
.
420,00 zł / szt.
341,46 zł + 23% VAT
szt.
Do koszyka
Na zamówienie
 
Realizacja do 2 dni roboczych
 
Dostawa od 0,00 zł
  •  
    Dostępne: Ełk: Brak | Olsztyn: Brak | Suwałki: Brak
  •  
    VA: 115A
.



MARKI i MODELE :

Vario 512 2.9 09.96 - 01.01
Vario 612 2.9 09.96 -
Vario O 812 2.9 09.96 - 01.01
MERCEDES BENZ 208 2.3 Diesel 11.88 - 06.95
300 G 3.0 Diesel E 200 2.0 Diesel 03.93 - 06.99
300 G 3.0 Diesel E 220 2.2 Diesel 06.95 - 06.99
300 G 3.0 Diesel E 250 2.5 Diesel 06.95 - 07.99
300 G 3.0 Diesel E 250 2.5 TD 05.96 - 06.98
300 G 3.0 Diesel E 250 2.5 TD 06.97 - 07.99
300 G 3.0 Diesel E 290 2.9 TD 06.96 - 06.99
300 G 3.0 Diesel E 290 E 2.9 TD 01.96 - 07.99
300 G 3.0 Diesel E 300 3.0 Diesel 06.95 - 02.97
300 G 3.0 Diesel E 300 3.0 TD 12.97 - 07.99
300 G 3.0 Diesel S 300 3.0 TD 06.96 - 10.98
300 G 3.0 Diesel Sprinter 208 2.3 Diesel 02.95 - 04.00
300 G 3.0 Diesel Sprinter 210 2.9 Diesel 01.97 - 03.00
300 G 3.0 Diesel Sprinter 212 2.9 Diesel 02.95 - 04.00
300 G 3.0 Diesel Sprinter 308 2.3 Diesel 02.95 - 03.00
300 G 3.0 Diesel Sprinter 310 2.9 Diesel 01.97 - 03.00
300 G 3.0 Diesel Sprinter 310 2.9 Diesel 4x4 01.97 - 03.00
300 G 3.0 Diesel Sprinter 312 2.9 Diesel 02.95 - 04.00
300 G 3.0 Diesel Sprinter 408 2.3 Diesel 02.95 - 03.00
300 G 3.0 Diesel Sprinter 410 2.9 Diesel 01.97 - 03.00
300 G 3.0 Diesel Sprinter 410 2.9 Diesel 4x4 05.97 - 03.00
300 G 3.0 Diesel Sprinter 412 2.9 Diesel 01.97 - 03.00
300 G 3.0 Diesel Sprinter 412 2.9 Diesel 4x4 01.97 - 03.00
508 3.8 Diesel 512 2.9 09.96 - 01.01
611 4.0 612 2.9 09.96 -

ALTERNATOR CA1299R - PARAMETRY TECHNICZNE : 115A

ORYGINAL :

BOSCH 0123510038
BOSCH 0123510049
BOSCH 0123510072
BOSCH 0123510080
BOSCH 0123510101
BOSCH 0986039360
BOSCH 0986039390
BOSCH 0986040800
BOSCH 0986041120
BOSCH 0986041220
BOSCH B120510508
CARGO 111883
DELCO REMY DRA3866
DELCO REMY DRB1120
ISKRA 11.203.115
ISKRA AAN5132
ISKRA IA1110
LESTER 13972
LUCAS LRA1684
LUCAS LRA1723
MERCEDES BENZ 0011540102
MERCEDES BENZ 0011540502
MERCEDES BENZ 0101540102
MERCEDES BENZ 0101540502
MERCEDES BENZ 0101546502
MERCEDES BENZ 0101549402
MERCEDES BENZ 0111540802
MERCEDES BENZ A0101540102
MERCEDES BENZ A0101540502
MERCEDES BENZ A0101546502
MERCEDES BENZ A0101549402
MERCEDES BENZ A0111540802
NIERMANN 02510101
VALEO 437660
VALEO 437727


ZAMIENNIK DLA :

Cechy produktu

  • Dostępne: Ełk: Brak | Olsztyn: Brak | Suwałki: Brak
  • VA: 115A

Brak produktów

*
*
*
[code]Odśwież