ALTERNATOR 24V CA 898 R

Numer katalogowy: CA 898 R

  • Brak
  • Czas dostawy: Realizacja do 2 dni roboczych
  • Dostawa: od 15,00 zł
  • Dostępne: Ełk: Jest | Olsztyn: Jest | Suwałki: Jest
  • VA: 60A 24V
460,00 zł / szt. 373,98 zł + 23% VAT

Opis




MARKI i MODELE :

C Series C 300.19 9.8 09.92 - 10.98
C Series C 300.24 9.8 09.92 - 10.98
C Series C 300.26 9.8 09.92 - 10.98
C Series C 340.19 9.8 09.92 - 10.98
C Series C 340ti.17 9.8 09.92 - 10.98
C Series C 340ti.19 9.8 09.92 - 10.98
C Series CBH 320.24 12.0 10.92 - 10.98
C Series CBH 320.26 12.0 10.92 - 08.95
C Series CBH 320.26 12.0 10.92 - 10.98
C Series CBH 320.34 12.0 10.92 - 08.95
C Series CBH 385.24 12.0 10.92 - 08.95
C Series CBH 385.26 12.0 10.92 - 08.95
C Series CBH 385.34 12.0 10.92 - 08.95
C Series CLM 320.19 12.0 10.92 - 10.98
C Series CLM 320.25 12.0 10.92 - 10.98
C Series CLM 385.19 12.0 10.92 - 10.98
C Series CLM 385.22 12.0 10.92 - 10.98
C Series CLM 385.25 12.0 10.92 - 10.98
C Series CLR 230.19 6.2 01.93 - 10.98
G Series G 200.13 6.2 04.91 - 06.93
G Series G 200.15 6.2 04.91 - 06.93
G Series G 200.16 6.2 04.91 - 06.93
G Series G 200.17 6.2 04.91 - 06.93
G Series G 200.18 6.2 04.91 - 06.93
G Series G 230TI.13 6.2 04.91 - 06.93
G Series G 230TI.15 6.2 04.91 - 06.93
G Series G 230TI.16 6.2 04.91 - 06.93
G Series G 230TI.17 6.2 04.91 - 06.93
G Series G 230TI.18 6.2 04.91 - 06.93
G Series G 230TI.19 6.2 04.91 - 06.93
G Series G 280.13 9.8 09.91 - 06.93
G Series G 280.15 9.8 09.91 - 06.93
G Series G 280.16 9.8 09.91 - 06.93
G Series G 280.18 9.8 09.91 - 06.93
G Series G 280.19 9.8 09.91 - 06.93
G Series G 280.24 9.8 09.91 - 06.93
G Series G 280.26 9.8 09.91 - 06.93
G Series G 300.13 9.8 10.91 - 03.93
G Series G 300.15 9.8 10.91 - 03.93
G Series G 300.16 9.8 10.91 - 03.93
G Series G 300.17 9.8 10.91 - 03.93
G Series G 300.19 9.8 10.91 - 03.93
G Series G 300.24 9.8 10.91 - 03.93
G Series G 300.25 9.8 10.91 - 03.93
G Series G 300.26 9.8 10.91 - 03.93
G Series G 330.13 9.8 02.90 - 03.93
G Series G 330.15 9.8 02.90 - 03.93
G Series G 330.16 9.8 02.90 - 03.93
G Series G 330.17 9.8 02.90 - 03.93
G Series G 330.19 9.8 02.90 - 03.93
G Series G 330.24 9.8 02.90 - 03.93
G Series G 330.26 9.8 02.90 - 03.93
G Series G 340TI.19 9.8 02.92 - 10.96
Kerax 300.18 9.8 06.97 - 12.02
Kerax 300.26 9.8 06.00 -
Kerax 300.26 9.8 06.97 - 12.02
Kerax 340.18 9.8 06.97 - 12.02
Kerax 340.26 9.8 06.97 - 12.02
Kerax 350.34 11.1 01.03 -
Kerax 385.18 11.1 01.00 - 12.02
Kerax 385.26 11.1 02.98 - 12.02
Kerax 385.32 11.1 02.98 - 12.02
Kerax 400.18 11.1 01.00 -
Kerax 400.26 11.1 01.00 -
Kerax 400.32 11.1 01.00 -
Kerax 420.18 11.1 01.01 -
Kerax 420.32 11.1 10.01 -
Magnum 400.18 12.0 03.01 -
Magnum 400.24 12.0 03.01 -
Magnum 400.26 12.0 03.01 -
Magnum 440.18 12.0 03.01 -
Magnum 440.24 12.0 03.01 -
Magnum 440.26 12.0 03.01 -
Magnum 480.18 12.0 03.01 -
Magnum 480.24 12.0 03.01 -
Magnum 480.26 12.0 03.01 -
Magnum AE 385 12.0 02.92 - 10.96
Magnum AE 390 12.0 09.96 - 05.00
Magnum AE 420 12.0 04.96 - 01.97
Magnum AE 420 12.0 10.92 - 10.96
Magnum AE 430 12.0 09.96 - 05.00
Magnum AE 470 12.0 11.96 - 05.00
Magnum AE 520 16.5 10.92 - 05.96
Magnum AE 560 16.4 04.96 - 05.00
Major R 340TI.16 9.8 02.92 - 01.96
Major R 340TI.17 9.8 02.92 - 01.96
Major R 340TI.18 9.8 02.92 - 01.96
Major R 340TI.19 9.8 02.92 - 01.96
Major R 340TI.24 9.8 10.90 - 12.96
Major R 340TI.26 9.8 02.92 - 01.96
Major R 350.17 12.0 10.90 - 12.92
Major R 350.18 12.0 10.90 - 12.92
Major R 350.19 12.0 09.90 - 12.92
Major R 350.26 12.0 10.90 - 12.92
Major R 380.17 12.0 05.91 - 10.96
Major R 380.18 12.0 05.91 - 10.96
Major R 380.19 12.0 05.91 - 10.96
Major R 380.22 12.0 10.90 - 01.92
Major R 380.24 12.0 05.91 - 10.96
Major R 380.25 12.0 10.90 - 01.92
Major R 420TI.18 12.0 10.92 - 10.96
Major R 420TI.19 12.0 10.92 - 10.96
Major R 420TI.22 12.0 10.92 - 10.96
Major R 420TI.24 12.0 04.92 - 10.96
Major R 420TI.26 12.0 10.92 - 10.96
Major R 420TI.35 12.0 10.92 - 10.96
Manager G 200.13 6.2 09.92 - 04.93
Manager G 200.15 6.2 04.91 - 08.92
Manager G 200.15 6.2 06.91 - 04.93
Manager G 200.16 6.2 04.91 - 08.92
Manager G 200.17 6.2 09.92 - 04.93
Manager G 200.18 6.2 09.92 - 04.93
Manager G 210.16 6.2 04.91 - 08.92
Manager G 210.18 6.2 04.91 - 08.92
Manager G 230TI.13 6.2 04.91 - 06.93
Manager G 230TI.13 6.2 05.92 - 10.96
Manager G 230TI.15 6.2 04.91 - 06.93
Manager G 230TI.15 6.2 05.92 - 10.96
Manager G 230TI.16 6.2 04.91 - 06.93
Manager G 230TI.16 6.2 05.92 - 10.96
Manager G 230TI.17 6.2 04.91 - 06.93
Manager G 230TI.17 6.2 05.92 - 10.96
Manager G 230TI.18 6.2 04.91 - 06.93
Manager G 230TI.18 6.2 05.92 - 10.96
Manager G 230TI.19 6.2 04.91 - 06.93
Manager G 230TI.19 6.2 05.92 - 10.96
Manager G 270.13 9.8 03.93 - 06.93
Manager G 270.15 9.8 07.93 - 10.96
Manager G 270.16 9.8 07.93 - 10.96
Manager G 270.17 9.8 07.93 - 10.96
Manager G 270.18 9.8 07.93 - 10.96
Manager G 270.19 9.8 07.93 - 10.96
Manager G 270.26 9.8 07.93 - 10.96
Manager G 280.13 9.8 09.91 - 06.93
Manager G 280.15 9.8 09.91 - 06.93
Manager G 280.16 9.8 09.91 - 06.93
Manager G 280.17 9.8 09.91 - 10.96
Manager G 280.18 9.8 09.91 - 06.93
Manager G 280.19 9.8 09.91 - 06.93
Manager G 280.24 9.8 09.91 - 06.93
Manager G 280.26 9.8 09.91 - 06.93
Manager G 300.13 9.8 09.92 - 10.96
Manager G 300.15 9.8 09.92 - 10.96
Manager G 300.15 9.8 01.90 - 10.96
Manager G 300.16 9.8 09.92 - 10.96
Manager G 300.16 9.8 10.91 - 03.93
Manager G 300.17 9.8 09.92 - 10.96
Manager G 300.18 9.8 09.92 - 10.96
Manager G 300.19 9.8 09.92 - 10.96
Manager G 300.24 9.8 09.92 - 10.96
Manager G 300.25 9.8 09.92 - 10.96
Manager G 300.25 9.8 10.91 - 10.96
Manager G 300.26 9.8 09.92 - 10.96
Manager G 330.13 9.8 02.90 - 03.93
Manager G 330.15 9.8 02.90 - 03.93
Manager G 330.16 9.8 02.90 - 10.96
Manager G 330.16 9.8 09.91 - 10.92
Manager G 330.17 9.8 02.90 - 03.93
Manager G 330.18 9.8 09.91 - 03.93
Manager G 330.19 9.8 02.90 - 03.93
Manager G 330.24 9.8 10.91 - 03.93
Manager G 330.26 9.8 02.90 - 03.93
Manager G 340 9.8 02.92 - 10.96
Manager G 340TI 9.8 02.92 - 10.96
Manager G 340TI.16 9.8 09.91 - 03.93
Manager G 340TI.16 9.8 02.92 - 10.96
Manager G 340TI.17 9.8 09.91 - 03.93
Manager G 340TI.17 9.8 02.92 - 10.96
Manager G 340TI.18 9.8 09.91 - 03.93
Manager G 340TI.18 9.8 01.90 - 10.92
Manager G 340TI.18 9.8 02.92 - 10.96
Manager G 340TI.26 9.8 10.91 - 10.92
Manager G 340TI.26 9.8 02.92 - 10.96
Manager G 340TI.26 9.8 10.91 - 10.96
Maxtor G 230TI.19 6.2 05.92 - 10.96
Maxtor G 230TI.19 6.2 04.91 - 06.93
Maxtor G 260.19 9.8 02.96 - 06.97
Maxtor G 270.19 9.8 01.93 - 10.96
Maxtor G 280.18 9.8 10.92 - 03.93
Maxtor G 300.18 9.8 09.92 - 10.96
Maxtor G 300.19 9.8 02.96 - 06.97
Maxtor G 300.26 9.8 02.96 - 06.97
Maxtor G 300.26 9.8 10.92 - 06.93
Maxtor G 340TI.18 9.8 02.96 - 06.97
Maxtor G 340TI.18 9.8 10.92 - 10.96
Maxtor G 340TI.19 9.8 02.96 - 06.97
Maxtor G 340TI.19 9.8 10.92 - 10.96
G 340TI.25 9.8 G 340TI.25 9.8 10.92 - 06.97
G 340TI.26 9.8 G 340TI.26 9.8 10.92 - 06.97
G 340TI.32 9.8 G 340TI.32 9.8 10.92 - 06.97
G 340TI.34 9.8 G 340TI.34 9.8 10.92 - 06.97
G 340TI.34 9.8 G 340TI.40 9.8 10.92 - 06.97
B 120.35 2.5 G 300.24 9.8 09.92 - 10.96
B 120.35 2.5 G 330.18 9.8 10.91 - 03.93
Midliner M 140.12 5.5 01.91 - 03.93
Midliner M 140.13 5.5 01.91 - 03.93
Midliner M 150.09 6.2 11.92 - 10.96
Midliner M 150.11 6.2 11.92 - 10.96
Midliner M 150.12 6.2 11.92 - 10.96
Midliner M 150.12 6.2 05.96 - 09.98
Midliner M 150.13 6.2 05.96 - 09.98
Midliner M 150.13 6.2 11.92 - 10.96
Midliner M 150.14 6.2 11.92 - 10.96
Midliner M 160.12 5.5 01.91 - 03.93
Midliner M 160.13 5.5 01.91 - 03.93
Midliner M 160.14 5.5 01.91 - 03.93
Midliner M 160.15 5.5 01.91 - 03.93
Midliner M 180.10 6.2 11.92 - 10.96
Midliner M 180.11 6.2 07.94 - 10.96
Midliner M 180.12 6.2 05.96 - 09.98
Midliner M 180.12 6.2 11.92 - 10.96
Midliner M 180.13 6.2 11.92 - 10.96
Midliner M 180.13 6.2 05.96 - 09.98
Midliner M 180.15 6.2 10.96 - 09.98
Midliner M 180.15 6.2 11.92 - 10.96
Midliner M 180.16 6.2 05.96 - 09.98
Midliner M 180.16 6.2 11.92 - 10.96
Midliner M 210.12 6.2 02.93 - 09.96
Midliner M 210.12 6.2 05.96 - 09.98
Midliner M 210.13 6.2 01.93 - 09.96
Midliner M 210.13 6.2 05.96 - 09.98
Midliner M 210.14 6.2 02.93 - 09.96
Midliner M 210.14 6.2 05.96 - 09.98
Midliner M 210.15 6.2 01.93 - 09.96
Midliner M 210.15 6.2 05.96 - 09.98
Midliner M 210.16 6.2 02.93 - 09.96
Midliner M 210.16 6.2 05.96 - 09.98
Midliner M 230.12 6.2 05.92 - 10.96
Midliner M 230.13 6.2 05.92 - 10.96
Midliner M 230.13 6.2 05.96 - 01.00
Midliner M 230.15 6.2 05.92 - 10.96
Midliner M 230.16 6.2 05.89 - 10.96
Midliner M 250.15 6.2 05.96 - 01.00
Midliner M 250.16 6.2 05.96 - 01.00
Midliner S 135.08 4.1 05.96 - 09.98
Midliner S 135.09 4.1 05.96 - 09.98
Midliner S 140.07 5.5 02.91 - 09.93
Midliner S 140.08 5.5 02.91 - 09.93
Midliner S 140.09 5.5 02.91 - 09.93
Midliner S 150.08 4.1 05.96 - 09.98
Midliner S 150.08 6.2 05.96 - 09.98
Midliner S 150.08 6.2 11.92 - 01.94
Midliner S 150.09 4.1 05.96 - 09.98
Midliner S 150.09 6.2 05.96 - 09.98
Midliner S 150.09 6.2 11.92 - 01.94
Midliner S 160.08 5.5 02.91 - 04.93
Midliner S 160.09 5.5 02.91 - 04.93
Midliner S 180.08 6.2 11.92 - 10.96
Midliner S 180.08 6.2 05.96 - 09.98
Midliner S 180.09 6.2 11.92 - 10.96
Midliner S 180.09 6.2 05.96 - 09.98
Midliner S 210.08 6.2 05.96 - 09.98
Midliner S 210.09 6.2 05.96 - 09.98
Midlum 210.18 6.2 04.96 - 09.98
Midlum 250.18 6.2 04.96 - 09.98
Midlum 250.19 6.2 04.96 - 09.98
Premium 210.16 6.2 04.96 - 09.98
Premium 210.18 6.2 04.96 - 09.98
Premium 250.16 6.2 04.96 - 09.98
Premium 250.18 6.2 04.96 - 09.98
Premium 250.19 6.2 04.96 - 09.98
Premium 260.16 9.8 04.96 - 09.01
Premium 260.18 9.8 04.96 - 12.99
Premium 260.19 9.8 04.96 - 09.01
300.16 9.8 300.16 9.8 02.96 - 09.01
300.16 9.8 300.18 9.8 04.96 - 09.01
300.16 9.8 300.18 9.8 02.96 - 05.99
300.16 9.8 300.19 9.8 02.96 - 05.99
300.16 9.8 340.18 9.8 06.00 - 03.01
300.16 9.8 340.19 9.8 04.96 - 05.99
300.16 9.8 340.19 9.8 04.96 - 03.01
300.16 9.8 340.24 9.8 06.00 - 03.01
300.16 9.8 340.26 9.8 06.00 - 03.01
300.16 9.8 340.26 9.8 02.97 - 05.99
300.16 9.8 385.18 11.1 04.96 - 05.99
300.16 9.8 385.19 11.1 02.97 - 05.99
300.16 9.8 385.19 11.1 04.98 - 05.99
385.26 11.1 400.18 11.1 04.96 - 05.99
385.26 11.1 400.18 11.1 04.96 - 09.98
385.26 11.1 400.19 11.1 02.97 - 05.99
385.26 11.1 400.19 11.1 04.98 - 05.99
400.24 11.1 400.24 11.1 04.96 - 05.99
R Series R 310.16 12.0 10.80 - 03.89
R Series R 310.17 12.0 10.80 - 03.89
R Series R 310.19 12.0 10.80 - 03.89
R Series R 310.22 12.0 10.80 - 03.89
R Series R 340.17 12.0 03.86 - 01.90
R Series R 340.19 12.0 03.86 - 01.90
R Series R 340.24 12.0 03.86 - 01.90
R Series R 340TI.16 9.8 01.90 - 12.92
R Series R 340TI.17 11.1 01.90 - 12.92
R Series R 340TI.18 9.8 01.90 - 12.92
R Series R 340TI.19 11.1 01.90 - 12.92
R Series R 340TI.19 9.8 01.90 - 12.92
R Series R 340TI.24 9.8 01.90 - 12.92
R Series R 340TI.26 9.8 01.90 - 12.92
R Series R 350.17 12.0 01.90 - 05.96
R Series R 350.18 12.0 01.90 - 05.96
R Series R 350.19 12.0 01.90 - 05.96
R Series R 350.24 12.0 01.90 - 05.96
R Series R 350.26 12.0 01.90 - 05.96
R Series R 365.17 12.0 10.87 - 05.90
R Series R 365.19 12.0 10.87 - 05.90
R Series R 365.24 12.0 10.87 - 05.90
R Series R 380.17 12.0 01.90 - 10.96
R Series R 380.18 12.0 01.90 - 10.96
R Series R 380.19 12.0 01.90 - 10.96
R Series R 380.22 12.0 01.90 - 10.96
R Series R 380.24 12.0 01.90 - 10.96
R Series R 380.25 12.0 01.90 - 10.96
R Series R 380.26 12.0 01.90 - 10.96

ALTERNATOR 24V CA 898 R - PARAMETRY TECHNICZNE : 60A 24V

ORYGINAL :

BOSCH 0986038351
BOSCH 0986042051
CARGO 112113
DELCO REMY DRA8351
ISKRA 11.201.789
ISKRA IA0789
NIERMANN 02038351
RENAULT 5001014166
RENAULT 5010050717
RENAULT 5010142768
RENAULT 5010149022
RENAULT 5010235982
VALEO 102052
VALEO 2181761
VALEO 2181762
VALEO 2541403
VALEO 2541778
VALEO 436351
VALEO 436663
VALEO 436707
VALEO 592786
VALEO A14N105
VALEO A14N110M
VALEO A14N114
VALEO A14N114M
VALEO A14N114T
VALEO A14N115
VALEO A14N115M
VALEO A14N116
VALEO A14N116M
VALEO A14N177
VALEO A14N177M
VALEO A14N196
VALEO A14N196M
VALEO A14N198
VALEO A14N198M
VALEO A14N30
VALEO A14N30M
VALEO A14N43M


ZAMIENNIK DLA :

Cechy

Cechy produktu
Dostępne: Ełk: Jest | Olsztyn: Jest | Suwałki: Jest
VA: 60A 24V

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy